Bivar Inc. MPR8-3GD110V
MPR8-3GD110V
Part No.:
MPR8-3GD110V
Datasheet:
ShinYuaMPR8-3GD110V.pdf
Description:
PNL MNT 110V GREEN 5MM
LampColor:
Green
Voltage:
110V
PanelCutoutDimensions:
0.31 (7.87mm)
MillicandelaRating:
125mcd
Wavelength-Peak:
515nm
TerminationStyle:
Quick Connect - 0.110 (2.8mm)