Bivar Inc. MPR8-3YD110V
MPR8-3YD110V
Part No.:
MPR8-3YD110V
Datasheet:
ShinYuaMPR8-3YD110V.pdf
Description:
PNL MNT 110V YELLOW 5MM
LampColor:
Yellow
Voltage:
110V
PanelCutoutDimensions:
0.31 (7.87mm)
MillicandelaRating:
20mcd
Wavelength-Peak:
590nm
TerminationStyle:
Quick Connect - 0.110 (2.8mm)