Bivar Inc. MPR8-3YD220V
MPR8-3YD220V
Part No.:
MPR8-3YD220V
Datasheet:
ShinYuaMPR8-3YD220V.pdf
Description:
PNL MNT 220V YELLOW 5MM
Voltage:
220V
PanelCutoutDimensions:
0.31 (7.87mm)
MillicandelaRating:
10mcd
TerminationStyle:
Quick Connect - 0.110 (2.8mm)