Bivar Inc. MPR8-3YD24V
MPR8-3YD24V
Part No.:
MPR8-3YD24V
Datasheet:
ShinYuaMPR8-3YD24V.pdf
Description:
PNL MNT 24V YELLOW 5MM
Voltage:
24V
PanelCutoutDimensions:
0.31 (7.87mm)
MillicandelaRating:
310mcd
TerminationStyle:
Quick Connect - 0.110 (2.8mm)