onsemi MT9P031I12STC-DR
MT9P031I12STC-DR
Part No.:
MT9P031I12STC-DR
Manufacturer:
onsemi
Category:
Image Sensors, Camera
Package:
48-LCC
Datasheet:
ShinYuaMT9P031I12STC-DR.pdf
Description:
SENSOR IMAGE COLOR CMOS 48-LCC
Packaging:
Tray
Series:
ProductStatus:
Active
Type:
CMOS
PixelSize:
2.2µm x 2.2µm
ActivePixelArray:
2592H x 1944V
FramesperSecond:
53
Voltage-Supply:
1.7V ~ 1.9V, 2.6V ~ 3.1V
Category:
Image Sensors, Camera
Datasheet:
ShinYuaMT9P031I12STC-DR.pdf
1. How to order MT9P031I12STC-DR on Shenzhen Shinyua Technology Co., Ltd.?
3. Are the MT9P031I12STC-DR price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of MT9P031I12STC-DR?
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Manufacturer onsemi onsemi onsemi onsemi onsemi
Packaging Tray Tray Tray Tray Tray
Series - - - - -
ProductStatus Active Active Active Active Active
Type CMOS CMOS CMOS CMOS CMOS
PixelSize 2.2µm x 2.2µm 2.2µm x 2.2µm 2.2µm x 2.2µm 2.2µm x 2.2µm 2.2µm x 2.2µm
ActivePixelArray 2592H x 1944V 2592H x 1944V 2592H x 1944V 2592H x 1944V 2592H x 1944V
FramesperSecond 53 53 53 53 53
Voltage-Supply 1.7V ~ 1.9V, 2.6V ~ 3.1V 1.7V ~ 1.9V, 2.6V ~ 3.1V 1.7V ~ 1.9V, 2.6V ~ 3.1V 1.7V ~ 1.9V, 2.6V ~ 3.1V 1.7V ~ 1.9V, 2.6V ~ 3.1V