Meritek MXJFHJI3M6864
MXJFHJI3M6864
Part No.:
MXJFHJI3M6864
Manufacturer:
Meritek
Category:
Crystals
Package:
Datasheet:
MXJFHJI3M6864.pdf
Description:
HC49S 20PF 30/50PPM -40/85C 3.6
  • Related Categories
Package/Case:
Packaging:
Strip
Series:
MXJ
ProductStatus:
Active
Type:
MHz Crystal
Frequency:
3.6864 MHz
FrequencyStability:
±50ppm
FrequencyTolerance:
±30ppm
LoadCapacitance:
20pF
ESR(EquivalentSeriesResistance):
180 Ohms
OperatingMode:
Fundamental
OperatingTemperature:
-40°C ~ 85°C
Ratings:
MountingType:
Surface Mount
Size/Dimension:
Category:
Crystals
Datasheet:
ShinYuaMXJFHJI3M6864.pdf
1. How to order MXJFHJI3M6864 on Shenzhen Shinyua Technology Co., Ltd.?
3. Are the MXJFHJI3M6864 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of MXJFHJI3M6864?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of MXJFHJI3M6864.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Image MXJFFHI7M3728 MXJFHJI3M6864 MXJBHJI7M3728 MXJFHHI24M0 MXJDHJI24M0
Part Number MXJFFHI7M3728 MXJFHJI3M6864 MXJBHJI7M3728 MXJFHHI24M0 MXJDHJI24M0
Manufacturer Meritek Meritek Meritek Meritek Meritek
Package/Case - - - - -
Packaging Strip Strip Strip Strip Strip
Series MXJ MXJ MXJ MXJ MXJ
ProductStatus Active Active Active Active Active
Type MHz Crystal MHz Crystal MHz Crystal MHz Crystal MHz Crystal
Frequency 3.6864 MHz 3.6864 MHz 3.6864 MHz 3.6864 MHz 3.6864 MHz
FrequencyStability ±50ppm ±50ppm ±50ppm ±50ppm ±50ppm
FrequencyTolerance ±30ppm ±30ppm ±30ppm ±30ppm ±30ppm
LoadCapacitance 20pF 20pF 20pF 20pF 20pF
ESR(EquivalentSeriesResistance) 180 Ohms 180 Ohms 180 Ohms 180 Ohms 180 Ohms
OperatingMode Fundamental Fundamental Fundamental Fundamental Fundamental
OperatingTemperature -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C