Amphenol Anytek NA15B0800000G
NA15B0800000G
Part No.:
NA15B0800000G
Manufacturer:
Amphenol Anytek
Category:
Terminal Blocks - Wire to Board
Package:
Datasheet:
ShinYuaNA15B0800000G.pdf
Description:
TERM BLK 15POS TOP ENT 2.5MM PCB
Packaging:
Bulk
Series:
NA
RoHS:
RoHS
Color:
Gray
Pitch:
0.098" (2.50mm)
Current:
3 A
Voltage:
150 V