Orion Fans OA92AP-22-1WB
OA92AP-22-1WB
Part No.:
OA92AP-22-1WB
Datasheet:
ShinYuaOA92AP-22-1WB.pdf
Description:
FAN AXIAL 92X26MM 230VAC WIRE
Voltage-Rated:
230VAC
Size/Dimension:
Square - 92mm L x 92mm H
Width:
26.00mm
AirFlow:
35.0 CFM (0.980m³/min)
StaticPressure:
0.200 in H2O (49.8 Pa)
Noise:
30.0dB
Power(Watts):
13.00W
RPM:
3000 RPM
Termination:
2 Wire Leads
IngressProtection:
OperatingTemperature:
-4 ~ 176°F (-20 ~ 80°C)