SICK, Inc. OD2-N50W10C2
OD2-N50W10C2
Part No.:
OD2-N50W10C2
Datasheet:
OD2-N50W10C2.pdf
Description:
SEN DISP 50MM +/- 10MM NPN
InstallationDistance:
40.0mm ~ 60.0mm
Voltage-Supply:
12 ~ 24VDC