SICK, Inc. OD2-N85W20I2
OD2-N85W20I2
Part No.:
OD2-N85W20I2
Datasheet:
OD2-N85W20I2.pdf
Description:
SEN DISP 85MM +/-20MM NPN
InstallationDistance:
65.0mm ~ 105.0mm
Voltage-Supply:
12 ~ 24VDC