SICK, Inc. OD2-N85W20U2
OD2-N85W20U2
Part No.:
OD2-N85W20U2
Datasheet:
OD2-N85W20U2.pdf
Description:
SEN DISP 85MM +/-20MM NPN
InstallationDistance:
65.0mm ~ 105.0mm
Voltage-Supply:
12 ~ 24VDC