SICK, Inc. OD2-P50W10U2
OD2-P50W10U2
Part No.:
OD2-P50W10U2
Datasheet:
OD2-P50W10U2.pdf
Description:
SEN DISP 50MM +/- 10MM PNP
InstallationDistance:
40.0mm ~ 60.0mm
Voltage-Supply:
12 ~ 24VDC