On Shore Technology Inc. OSTTV193150
OSTTV193150
Part No.:
OSTTV193150
Manufacturer:
On Shore Technology Inc.
Category:
Terminal Blocks - Wire to Board
Package:
Datasheet:
ShinYuaOSTTV193150.pdf
Description:
TERM BLOCK 19POS 3.81MM PCB
Packaging:
Bulk
Series:
OSTTV
RoHS:
RoHS
Color:
Green
Pitch:
0.150" (3.81mm)
Current:
10 A
Voltage:
300 V