On Shore Technology Inc. OSTYP190150
OSTYP190150
Part No.:
OSTYP190150
Manufacturer:
On Shore Technology Inc.
Category:
Terminal Blocks - Wire to Board
Package:
Datasheet:
ShinYuaOSTYP190150.pdf
Description:
TERM BLK 19P SIDE ENT 3.5MM PCB
Packaging:
Bulk
Series:
OSTYP
RoHS:
RoHS
Color:
Green
Pitch:
0.138" (3.50mm)
Current:
10 A
Voltage:
150 V