Infineon Technologies PEB3265HV1.5
PEB3265HV1.5
Part No.:
PEB3265HV1.5
Manufacturer:
Infineon Technologies
Category:
Interface - Telecom
Package:
64-QFP
Datasheet:
PEB3265HV1.5.pdf
Description:
SLIC FILTER
  • Related Categories
Package/Case:
64-QFP
Packaging:
Bulk
Series:
DuSLIC
ProductStatus:
Active
Function:
Dual Channel Subscriber Line Interface Circuit (DuSLIC)
Interface:
IOM-2, PCM
NumberofCircuits:
2
Voltage-Supply:
3.3V
Current-Supply:
105mA
Power(Watts):
OperatingTemperature:
0°C ~ 70°C
MountingType:
Surface Mount
Category:
Interface - Telecom
Datasheet:
ShinYuaPEB3265HV1.5.pdf
1. How to order PEB3265HV1.5 on Shenzhen Shinyua Technology Co., Ltd.?
3. Are the PEB3265HV1.5 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of PEB3265HV1.5?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of PEB3265HV1.5.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Image PEB 3264 F V1.4 PEB 3264 H V1.4 PEB 3265 F V1.5 PEB 3265 H V1.5 PEB 4264-2 T V1.2
Part Number PEB 3264 F V1.4 PEB 3264 H V1.4 PEB 3265 F V1.5 PEB 3265 H V1.5 PEB 4264-2 T V1.2
Package/Case 64-QFP 64-QFP 64-QFP 64-QFP 64-QFP
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
Series DuSLIC DuSLIC DuSLIC DuSLIC DuSLIC
ProductStatus Active Active Active Active Active
Interface IOM-2, PCM IOM-2, PCM IOM-2, PCM IOM-2, PCM IOM-2, PCM
NumberofCircuits 2 2 2 2 2
Voltage-Supply 3.3V 3.3V 3.3V 3.3V 3.3V
Current-Supply 105mA 105mA 105mA 105mA 105mA
Power(Watts) - - - - -
OperatingTemperature 0°C ~ 70°C 0°C ~ 70°C 0°C ~ 70°C 0°C ~ 70°C 0°C ~ 70°C