Yageo PPN320JT-73-220R
PPN320JT-73-220R
Part No.:
PPN320JT-73-220R
Datasheet:
ShinYuaPPN320JT-73-220R.pdf
Description:
RES 220 OHM 5% 3.2W AXIAL
Resistance:
220 Ohms
Tolerance:
±5%
Power(Watts):
3.2W
OperatingTemperature:
-55°C ~ 350°C