Yageo PPN320JT-73-2R2
PPN320JT-73-2R2
Part No.:
PPN320JT-73-2R2
Datasheet:
ShinYuaPPN320JT-73-2R2.pdf
Description:
RES 2.2 OHM 5% 3.2W AXIAL
Resistance:
2.2 Ohms
Tolerance:
±5%
Power(Watts):
3.2W
OperatingTemperature:
-55°C ~ 350°C