Yageo PPN320JT-73-82R
PPN320JT-73-82R
Part No.:
PPN320JT-73-82R
Datasheet:
ShinYuaPPN320JT-73-82R.pdf
Description:
RES 82 OHM 5% 3.2W
Resistance:
82 Ohms
Tolerance:
±5%
Power(Watts):
3.2W
OperatingTemperature:
-55°C ~ 350°C