Brady Corporation PTDS-15-390
PTDS-15-390
Part No.:
PTDS-15-390
Manufacturer:
Brady Corporation
Category:
Markers
Package:
Datasheet:
ShinYuaPTDS-15-390.pdf
Description:
WIRE MARKER 15MM X 4MM WHITE
Packaging:
Bulk
Series:
TLS 2200
ProductStatus:
Active
Type:
Wire Marker
Size:
0.59 W x 0.16 L (15.0mm x 4.0mm)
CableDiameter:
Legend:
Blank
Color:
White
Category:
Markers
Datasheet:
ShinYuaPTDS-15-390.pdf
1. How to order PTDS-15-390 on Shenzhen Shinyua Technology Co., Ltd.?
3. Are the PTDS-15-390 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of PTDS-15-390?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of PTDS-15-390.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Image PTDS-15-390
Part Number PTDS-15-390
Manufacturer Brady Corporation
Packaging Bulk
Series TLS 2200
ProductStatus Active
Type Wire Marker
Size 0.59 W x 0.16 L (15.0mm x 4.0mm)