Susumu RL3264S-R047-F
RL3264S-R047-F
Part No.:
RL3264S-R047-F
Datasheet:
ShinYuaRL3264S-R047-F.pdf
Description:
RES 0.047 OHM 1% 1W 2512
Resistance:
47 mOhms
Tolerance:
±1%
Power(Watts):
1W
TemperatureCoefficient:
0/ +200ppm/°C
OperatingTemperature:
-55°C ~ 125°C
Ratings:
Size/Dimension:
0.252 L x 0.126 W (6.40mm x 3.20mm)
Height-Seated(Max):
0.026 (0.65mm)