Susumu RL3264T-R015-G
RL3264T-R015-G
Part No.:
RL3264T-R015-G
Datasheet:
ShinYuaRL3264T-R015-G.pdf
Description:
RES 0.015 OHM 2% 1W 2512
Resistance:
15 mOhms
Tolerance:
±2%
Power(Watts):
1W
TemperatureCoefficient:
0/ +500ppm/°C
OperatingTemperature:
-55°C ~ 125°C
Ratings:
Size/Dimension:
0.252 L x 0.126 W (6.40mm x 3.20mm)
Height-Seated(Max):
0.026 (0.65mm)