Vishay Dale RNX03822M0FHLB
RNX03822M0FHLB
Part No.:
RNX03822M0FHLB
Datasheet:
ShinYuaRNX03822M0FHLB.pdf
Description:
RES 22M OHM 1% 1W AXIAL
Packaging:
Bulk
Resistance:
22 MOhms
Tolerance:
±1%
Power(Watts):
1W
TemperatureCoefficient:
±50ppm/°C
OperatingTemperature:
-55°C ~ 150°C
Size/Dimension:
Height-Seated(Max):
0.140 Dia x 0.420 L (3.56mm x 10.67mm)