Vishay Dale RNX03825M0FHWF
RNX03825M0FHWF
Part No.:
RNX03825M0FHWF
Datasheet:
ShinYuaRNX03825M0FHWF.pdf
Description:
RES 25M OHM 1% 1W AXIAL
Packaging:
Tape & Reel (TR)
Resistance:
25 MOhms
Tolerance:
±1%
Power(Watts):
1W
TemperatureCoefficient:
±50ppm/°C
OperatingTemperature:
-55°C ~ 150°C
Size/Dimension:
Height-Seated(Max):
0.140 Dia x 0.420 L (3.56mm x 10.67mm)