Astrodyne TDI RPC1197-30
RPC1197-30
Part No.:
RPC1197-30
Datasheet:
ShinYuaRPC1197-30.pdf
Description:
3PH WYE DUAL STAGE 1U PWR LINE F
Series:
RPC1197
Voltage-RatedAC:
250V
Voltage-RatedAC(PhasetoGround/Neutral):
3.5 kV
Voltage-RatedAC(PhasetoPhase):
Current:
30 A
OperatingTemperature:
-25°C ~ 100°C
Datasheet:
ShinYuaRPC1197-30.pdf
1. How to order RPC1197-30 on Shenzhen Shinyua Technology Co., Ltd.?
3. Are the RPC1197-30 price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of RPC1197-30?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of RPC1197-30.
7.How to contact us to get technical supports, such as RPC1197-30 pin diagram, RPC1197-30 datasheet?
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Image RPC1197-30 RPC1197-20
Part Number RPC1197-30 RPC1197-20
Manufacturer Astrodyne TDI Astrodyne TDI
Packaging Box Box
Series RPC1197 RPC1197
Voltage-RatedDC - -
Voltage-RatedAC 250V 250V
Voltage-RatedAC(PhasetoGround/Neutral) 3.5 kV 3.5 kV
Current 30 A 30 A
OperatingTemperature -25°C ~ 100°C -25°C ~ 100°C