API Delevan Inc. S3483R-150M
S3483R-150M
Part No.:
S3483R-150M
Datasheet:
ShinYuaS3483R-150M.pdf
Description:
FIXED IND 15UH 1.1MA 90 MOHM SMD
Inductance:
15 µH
Tolerance:
±20%
CurrentRating(Amps):
1.1 mA
Current-Saturation(Isat):
1.1mA
DCResistance(DCR):
90mOhm Max
OperatingTemperature:
-20°C ~ 85°C
InductanceFrequency-Test:
100 kHz
Features:
MountingType:
Surface Mount
Size/Dimension:
Datasheet:
ShinYuaS3483R-150M.pdf
1. How to order S3483R-150M on Shenzhen Shinyua Technology Co., Ltd.?
3. Are the S3483R-150M price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of S3483R-150M?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of S3483R-150M.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Image S3483R-100M S3483R-101M S3483R-120M S3483R-150M S3483R-180M
Part Number S3483R-100M S3483R-101M S3483R-120M S3483R-150M S3483R-180M
Manufacturer API Delevan Inc. API Delevan Inc. API Delevan Inc. API Delevan Inc. API Delevan Inc.
Package/Case Nonstandard Nonstandard Nonstandard Nonstandard Nonstandard
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
Series S3483R S3483R S3483R S3483R S3483R
ProductStatus Active Active Active Active Active
Material-Core Ferrite Ferrite Ferrite Ferrite Ferrite
Inductance 15 µH 15 µH 15 µH 15 µH 15 µH
Tolerance ±20% ±20% ±20% ±20% ±20%
CurrentRating(Amps) 1.1 mA 1.1 mA 1.1 mA 1.1 mA 1.1 mA
Current-Saturation(Isat) 1.1mA 1.1mA 1.1mA 1.1mA 1.1mA
Shielding Shielded Shielded Shielded Shielded Shielded
DCResistance(DCR) 90mOhm Max 90mOhm Max 90mOhm Max 90mOhm Max 90mOhm Max
Ratings - - - - -
OperatingTemperature -20°C ~ 85°C -20°C ~ 85°C -20°C ~ 85°C -20°C ~ 85°C -20°C ~ 85°C
InductanceFrequency-Test 100 kHz 100 kHz 100 kHz 100 kHz 100 kHz