API Delevan Inc. S3483R-1R0M
S3483R-1R0M
Part No.:
S3483R-1R0M
Datasheet:
ShinYuaS3483R-1R0M.pdf
Description:
FIXED IND 1UH 3.12MA 19 MOHM SMD
Inductance:
1 µH
Tolerance:
±20%
CurrentRating(Amps):
3.12 mA
Current-Saturation(Isat):
3.12mA
DCResistance(DCR):
19mOhm Max
OperatingTemperature:
-20°C ~ 85°C
InductanceFrequency-Test:
100 kHz