API Delevan Inc. S3483R-1R5M
S3483R-1R5M
Part No.:
S3483R-1R5M
Datasheet:
ShinYuaS3483R-1R5M.pdf
Description:
FIXED IND 1.5UH 2.85MA 23MOHM SM
Inductance:
1.5 µH
Tolerance:
±20%
CurrentRating(Amps):
2.85 mA
Current-Saturation(Isat):
2.85mA
DCResistance(DCR):
23mOhm Max
OperatingTemperature:
-20°C ~ 85°C
InductanceFrequency-Test:
100 kHz