API Delevan Inc. S3483R-220M
S3483R-220M
Part No.:
S3483R-220M
Datasheet:
ShinYuaS3483R-220M.pdf
Description:
FIXED IND 22UH 0.96MA 132MOHM SM
Inductance:
22 µH
Tolerance:
±20%
CurrentRating(Amps):
0.96 mA
Current-Saturation(Isat):
0.96mA
DCResistance(DCR):
132mOhm Max
OperatingTemperature:
-20°C ~ 85°C
InductanceFrequency-Test:
100 kHz