API Delevan Inc. S3483R-270M
S3483R-270M
Part No.:
S3483R-270M
Datasheet:
ShinYuaS3483R-270M.pdf
Description:
FIXED IND 27UH 0.84MA 175MOHM SM
Inductance:
27 µH
Tolerance:
±20%
CurrentRating(Amps):
0.84 mA
Current-Saturation(Isat):
0.84mA
DCResistance(DCR):
175mOhm Max
OperatingTemperature:
-20°C ~ 85°C
InductanceFrequency-Test:
100 kHz