API Delevan Inc. S3483R-2R2M
S3483R-2R2M
Part No.:
S3483R-2R2M
Datasheet:
ShinYuaS3483R-2R2M.pdf
Description:
FIXED IND 2.2UH 2.1MA 25MOHM SMD
Inductance:
2.2 µH
Tolerance:
±20%
CurrentRating(Amps):
2.1 mA
Current-Saturation(Isat):
2.1mA
DCResistance(DCR):
25mOhm Max
OperatingTemperature:
-20°C ~ 85°C
InductanceFrequency-Test:
100 kHz