API Delevan Inc. S3483R-330M
S3483R-330M
Part No.:
S3483R-330M
Datasheet:
ShinYuaS3483R-330M.pdf
Description:
FIXED IND 33UH 0.75MA 192MOHM SM
Inductance:
33 µH
Tolerance:
±20%
CurrentRating(Amps):
0.75 mA
Current-Saturation(Isat):
0.75mA
DCResistance(DCR):
192mOhm Max
OperatingTemperature:
-20°C ~ 85°C
InductanceFrequency-Test:
100 kHz