API Delevan Inc. S3483R-3R3M
S3483R-3R3M
Part No.:
S3483R-3R3M
Datasheet:
ShinYuaS3483R-3R3M.pdf
Description:
FIXED IND 3.3UH 1.9MA 28MOHM SMD
Inductance:
3.3 µH
Tolerance:
±20%
CurrentRating(Amps):
1.9 mA
Current-Saturation(Isat):
1.9mA
DCResistance(DCR):
28mOhm Max
OperatingTemperature:
-20°C ~ 85°C
InductanceFrequency-Test:
100 kHz