API Delevan Inc. S3483R-470M
S3483R-470M
Part No.:
S3483R-470M
Datasheet:
ShinYuaS3483R-470M.pdf
Description:
FIXED IND 47UH 0.67MA 288MOHM SM
Inductance:
47 µH
Tolerance:
±20%
CurrentRating(Amps):
0.67 mA
Current-Saturation(Isat):
0.67mA
DCResistance(DCR):
288mOhm Max
OperatingTemperature:
-20°C ~ 85°C
InductanceFrequency-Test:
100 kHz