API Delevan Inc. S3483R-4R7M
S3483R-4R7M
Part No.:
S3483R-4R7M
Datasheet:
ShinYuaS3483R-4R7M.pdf
Description:
FIXED IND 4.7UH 1.7MA 44MOHM SMD
Inductance:
4.7 µH
Tolerance:
±20%
CurrentRating(Amps):
1.7 mA
Current-Saturation(Isat):
1.7mA
DCResistance(DCR):
44mOhm Max
OperatingTemperature:
-20°C ~ 85°C
InductanceFrequency-Test:
100 kHz