API Delevan Inc. S3483R-680M
S3483R-680M
Part No.:
S3483R-680M
Datasheet:
ShinYuaS3483R-680M.pdf
Description:
FIXED IND 68UH 0.59MA 372MOHM SM
Inductance:
68 µH
Tolerance:
±20%
CurrentRating(Amps):
0.59 mA
Current-Saturation(Isat):
0.59mA
DCResistance(DCR):
372mOhm Max
OperatingTemperature:
-20°C ~ 85°C
InductanceFrequency-Test:
100 kHz