API Delevan Inc. S3483R-820M
S3483R-820M
Part No.:
S3483R-820M
Datasheet:
ShinYuaS3483R-820M.pdf
Description:
FIXED IND 82UH 0.5MA 480MOHM SMD
Inductance:
82 µH
Tolerance:
±20%
CurrentRating(Amps):
0.5 mA
Current-Saturation(Isat):
0.5mA
DCResistance(DCR):
480mOhm Max
OperatingTemperature:
-20°C ~ 85°C
InductanceFrequency-Test:
100 kHz