Carlo Gavazzi Inc. SV190230
SV190230
Part No.:
SV190230
Manufacturer:
Carlo Gavazzi Inc.
Category:
Amplifiers
Package:
Datasheet:
SV190230.pdf
Description:
LVL RLY OPTICAL SPDT 230VAC
Packaging:
Box
Series:
SV
ProductStatus:
Last Time Buy
AmplifierType:
General Purpose
Voltage-Supply:
230V
OutputType:
Relay
Current-Supply:
15 mA
OperatingTemperature:
-20°C ~ 50°C