Carlo Gavazzi Inc. SV260230
SV260230
Part No.:
SV260230
Manufacturer:
Carlo Gavazzi Inc.
Category:
Amplifiers
Package:
Datasheet:
SV260230.pdf
Description:
LVL RLY CAP DPDT 230VAC
Packaging:
Box
Series:
SV
ProductStatus:
Last Time Buy
AmplifierType:
General Purpose
Voltage-Supply:
230V
OutputType:
Relay
Current-Supply:
15 mA
OperatingTemperature:
-20°C ~ 50°C
Category:
Amplifiers
Datasheet:
ShinYuaSV260230.pdf
1. How to order SV260230 on Shenzhen Shinyua Technology Co., Ltd.?
3. Are the SV260230 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of SV260230?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of SV260230.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
7.How to contact us to get technical supports, such as SV260230 pin diagram, SV260230 datasheet?
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Image SV190115 SV250115 SV260115 SV260230 SV260724
Part Number SV190115 SV250115 SV260115 SV260230 SV260724
Packaging Box Box Box Box Box
Series SV SV SV SV SV
ProductStatus Last Time Buy Last Time Buy Last Time Buy Last Time Buy Last Time Buy
AmplifierType General Purpose General Purpose General Purpose General Purpose General Purpose
Voltage-Supply 230V 230V 230V 230V 230V
OutputType Relay Relay Relay Relay Relay
Current-Supply 15 mA 15 mA 15 mA 15 mA 15 mA
OperatingTemperature -20°C ~ 50°C -20°C ~ 50°C -20°C ~ 50°C -20°C ~ 50°C -20°C ~ 50°C