Amphenol Anytek TC210303C500G
TC210303C500G
Part No.:
TC210303C500G
Manufacturer:
Amphenol Anytek
Category:
Terminal Blocks - Wire to Board
Package:
Datasheet:
ShinYuaTC210303C500G.pdf
Description:
TERM BLK 21P SIDE ENTRY 5MM PCB
Packaging:
Bulk
Series:
TC
RoHS:
RoHS
Color:
Black
Pitch:
0.197" (5.00mm)
Current:
15 A
Voltage:
300 V