Vishay Sprague TMCMC1D226MTRF
TMCMC1D226MTRF
Part No.:
TMCMC1D226MTRF
Package:
Nonstandard
Datasheet:
ShinYuaTMCMC1D226MTRF.pdf
Description:
CAP TANT 22UF 20% 20V SMD
  • Related Categories
Package/Case:
Nonstandard
Capacitance:
22 µF
Tolerance:
±20%
Voltage-Rated:
20 V
ESR(EquivalentSeriesResistance):
1.7Ohm @ 100kHz
OperatingTemperature:
-55°C ~ 125°C
Size/Dimension:
0.228 L x 0.126 W (5.80mm x 3.20mm)
Height-Seated(Max):
0.106 (2.70mm)