Taiyo Yuden UP025CH3R3D-B-BZ
UP025CH3R3D-B-BZ
Part No.:
UP025CH3R3D-B-BZ
Datasheet:
ShinYuaUP025CH3R3D-B-BZ.pdf
Description:
CAP CER 3.3PF 50V CH AXIAL
Capacitance:
3.3 pF
Tolerance:
±0.5pF
Voltage-Rated:
50V
OperatingTemperature:
-25°C ~ 85°C
Size/Dimension:
0.079 Dia x 0.091 L (2.00mm x 2.30mm)