ECS Inc. VC-TXO-35SM-128-B-TR
VC-TXO-35SM-128-B-TR
Part No.:
VC-TXO-35SM-128-B-TR
Manufacturer:
ECS Inc.
Category:
Oscillators
Package:
4-SMD, No Lead
Datasheet:
ShinYuaVC-TXO-35SM-128-B-TR.pdf
Description:
XTAL OSC VCTCXO 12.8000MHZ SNWV
  • Related Categories
Package/Case:
4-SMD, No Lead
Packaging:
Tape & Reel (TR),Cut Tape (CT)
Series:
VC-TXO-35SM
ProductStatus:
Obsolete
BaseResonator:
Crystal
Type:
VCTCXO
Frequency:
12.8 MHz
Function:
Output:
Clipped Sine Wave
Voltage-Supply:
3V
FrequencyStability:
±2.5ppm
AbsolutePullRange(APR):
OperatingTemperature:
-30°C ~ 75°C
SpreadSpectrumBandwidth:
Current-Supply(Max):
1.5mA
Ratings:
MountingType:
Surface Mount
Size/Dimension:
0.197 L x 0.126 W (5.00mm x 3.20mm)
Category:
Oscillators
Datasheet:
1. How to order VC-TXO-35SM-128-B-TR on Shenzhen Shinyua Technology Co., Ltd.?
3. Are the VC-TXO-35SM-128-B-TR price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of VC-TXO-35SM-128-B-TR?
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Manufacturer ECS Inc. ECS Inc. ECS Inc. ECS Inc. ECS Inc.
Package/Case 4-SMD, No Lead 4-SMD, No Lead 4-SMD, No Lead 4-SMD, No Lead 4-SMD, No Lead
Series VC-TXO-35SM VC-TXO-35SM VC-TXO-35SM VC-TXO-35SM VC-TXO-35SM
ProductStatus Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete
BaseResonator Crystal Crystal Crystal Crystal Crystal
Type VCTCXO VCTCXO VCTCXO VCTCXO VCTCXO
Frequency 12.8 MHz 12.8 MHz 12.8 MHz 12.8 MHz 12.8 MHz
Function - - - - -
Output Clipped Sine Wave Clipped Sine Wave Clipped Sine Wave Clipped Sine Wave Clipped Sine Wave
Voltage-Supply 3V 3V 3V 3V 3V
FrequencyStability ±2.5ppm ±2.5ppm ±2.5ppm ±2.5ppm ±2.5ppm
OperatingTemperature -30°C ~ 75°C -30°C ~ 75°C -30°C ~ 75°C -30°C ~ 75°C -30°C ~ 75°C
Current-Supply(Max) 1.5mA 1.5mA 1.5mA 1.5mA 1.5mA
Ratings - - - - -
MountingType Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount
Size/Dimension 0.197 L x 0.126 W (5.00mm x 3.20mm) 0.197 L x 0.126 W (5.00mm x 3.20mm) 0.197 L x 0.126 W (5.00mm x 3.20mm) 0.197 L x 0.126 W (5.00mm x 3.20mm) 0.197 L x 0.126 W (5.00mm x 3.20mm)