Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precision Group) Y079130K0000T0L
Y079130K0000T0L
Part No.:
Y079130K0000T0L
Datasheet:
Y079130K0000T0L.pdf
Description:
RES 30K OHM 0.6W 0.01% RADIAL
Series:
VH
Resistance:
30 kOhms
Tolerance:
±0.01%
Power(Watts):
0.6W
OperatingTemperature:
-55°C ~ 125°C