Diodes Incorporated YNETHE125
YNETHE125
Part No.:
YNETHE125
Manufacturer:
Diodes Incorporated
Category:
Oscillators
Package:
6-SMD, No Lead
Datasheet:
ShinYuaYNETHE125.pdf
Description:
XTAL OSC VCXO 125.0000MHZ CMOS
  • Related Categories
Package/Case:
6-SMD, No Lead
Packaging:
Tape & Reel (TR),Cut Tape (CT)
Series:
SaRonix-eCera™ ASSP VCXO
ProductStatus:
Obsolete
BaseResonator:
Crystal
Type:
VCXO
Frequency:
125 MHz
Function:
Enable/Disable
Output:
CMOS
Voltage-Supply:
3.3V
FrequencyStability:
±50ppm
AbsolutePullRange(APR):
±50ppm
OperatingTemperature:
-40°C ~ 85°C
SpreadSpectrumBandwidth:
Current-Supply(Max):
20mA
Ratings:
MountingType:
Surface Mount
Size/Dimension:
0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)
Category:
Oscillators
Datasheet:
ShinYuaYNETHE125.pdf
1. How to order YNETHE125 on Shenzhen Shinyua Technology Co., Ltd.?
3. Are the YNETHE125 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of YNETHE125?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of YNETHE125.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
7.How to contact us to get technical supports, such as YNETHE125 pin diagram, YNETHE125 datasheet?
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Image YNETHE125
Part Number YNETHE125
Manufacturer Diodes Incorporated
Package/Case 6-SMD, No Lead
Packaging Tape & Reel (TR),Cut Tape (CT)
Series SaRonix-eCera™ ASSP VCXO
ProductStatus Obsolete
BaseResonator Crystal
Type VCXO
Frequency 125 MHz
Function Enable/Disable
Output CMOS
Voltage-Supply 3.3V
FrequencyStability ±50ppm
AbsolutePullRange(APR) ±50ppm
OperatingTemperature -40°C ~ 85°C
SpreadSpectrumBandwidth -
Current-Supply(Max) 20mA
Ratings -
MountingType Surface Mount
Size/Dimension 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)