Microchip Technology 15KPA22CAE3/TR13
15KPA22CAE3/TR13
Part No.:
15KPA22CAE3/TR13
Datasheet:
ShinYua15KPA22CAE3/TR13.pdf
Description:
TVS DIODE 22VWM 37.1VC P600
Voltage-ReverseStandoff(Typ):
22V
Voltage-Breakdown(Min):
24.57V
Voltage-Clamping(Max)@Ipp:
37.1V
Current-PeakPulse(10/1000µs):
407A
Power-PeakPulse:
15000W (15kW)
OperatingTemperature:
-55°C ~ 175°C (TJ)