Microchip Technology 15KPA280E3/TR13
15KPA280E3/TR13
Part No.:
15KPA280E3/TR13
Datasheet:
ShinYua15KPA280E3/TR13.pdf
Description:
TVS DIODE 280VWM P600
Voltage-ReverseStandoff(Typ):
280V
Voltage-Breakdown(Min):
294.84V
Power-PeakPulse:
15000W (15kW)
OperatingTemperature:
-55°C ~ 175°C (TJ)