E-T-A 2210-S210-P1M1-H131-15A
2210-S210-P1M1-H131-15A
Part No.:
2210-S210-P1M1-H131-15A
Manufacturer:
E-T-A
Category:
Circuit Breakers
Package:
Datasheet:
ShinYua2210-S210-P1M1-H131-15A.pdf
Description:
CIR BRKR 15A 277VAC 65VDC
Packaging:
Bulk
Series:
2210-S2
ProductStatus:
Active
MountingType:
Panel Mount
BreakerType:
Thermal Magnetic
CurrentRating(Amps):
15A
VoltageRating-AC:
277 V
VoltageRating-DC:
65 V