E-T-A 2210-S211-P1M1-H111-10A
2210-S211-P1M1-H111-10A
Part No.:
2210-S211-P1M1-H111-10A
Datasheet:
ShinYua2210-S211-P1M1-H111-10A.pdf
Description:
CIR BRKR 10A 277VAC 65VDC
CurrentRating(Amps):
10A
VoltageRating-AC:
277 V
VoltageRating-DC:
65 V