E-T-A 2210-S211-P1M1-Z111-16A
2210-S211-P1M1-Z111-16A
Part No.:
2210-S211-P1M1-Z111-16A
Datasheet:
ShinYua2210-S211-P1M1-Z111-16A.pdf
Description:
CIR BRKR 16A 277VAC 65VDC
CurrentRating(Amps):
16A
VoltageRating-AC:
277 V
VoltageRating-DC:
65 V