E-T-A 2210-S211-P1T2-H0-15A
2210-S211-P1T2-H0-15A
Part No.:
2210-S211-P1T2-H0-15A
Datasheet:
ShinYua2210-S211-P1T2-H0-15A.pdf
Description:
CIR BRKR 15A 277VAC 65VDC
CurrentRating(Amps):
15A
VoltageRating-AC:
277 V
VoltageRating-DC:
65 V